• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини БюджетУчасті mrpl

Визначено представників від громадських організацій, яких буде включено до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно з програмою «Бюджет громадської участі»

У рамках реалізації програми «Бюджет громадської участі» до складу Експертної ради у 2021 році ввійде 12 членів, а саме представники громадських об’єднань, депутатських фракцій, службовців виконавчих органів Маріупольської міської ради з дотриманням кількості 3/3/3 від кожної групи учасників згідно з частиною І п 1.9. рішення Маріупольської міської ради №8/6-482 від 28.04.2021 «Про внесення змін до рішення Маріупольської міської ради від 28.02.2018 №7/28-2437 «Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Маріуполя» (зі змінами)».

Онлайн-консультації щодо подання проєктів до програми «Бюджет громадської участі м. Маріуполя»

З 1 травня розпочинається новий прийом проєктів програми «Бюджет громадської участі». Онлайн-консультації щодо напрямку «Бюджет громадської участі» відбудуться 7, 14, 21, 28 травня 2021 року о 15:00.

Конкурсний відбір представників громадських організацій для включення до складу Експертної ради у 2021 р.

Представникам громадських організацій пропонується взяти участь у конкурсному відборі громадських організацій для включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно частини І «Бюджет громадської участі» Положення про громадський бюджет м. Маріуполя

Проєкти-переможці для реалізації у 2021 р. відібрано!

Переможцями програми «Бюджет громадської участі» у 2020 р. стали 34 проєкти, з яких: 6 великих та 28 малих проєктів. Проєкти будуть реалізовані протягом 2021 р. відповідальними структурними підрозділами Маріупольської міської ради.

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ БЮДЖЕТУ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ 2020

Шановні маріупольці! Вже третій рік впроваджується програма бюджету участі, що надає вам можливість перетворити ваше місто на місто мрії, пропонуючи проєкти, які будуть реалізовані за кошти місцевого бюджету наступного року після визначення проектів-переможців.

Результати голосування за представників громадських об’єднань для включення до складу Експертної ради у 2020 р.

Результати голосування за представників громадських об’єднань для включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно з програмою «Бюджет громадської участі»