• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Голосування почалося. Як проголосувати за проекти Бюджету участі 2019 р.

1 жовтня 2019 р. стартувало онлайн голосування за проекти Бюджету громадської участі, яке триватиме до 21 жовтня 2019 р.

З 1 по 21 жовтня 2019 р. жителі міста мають можливість підтримати важливі для міста проекти та віддати свої голоси або онлайн на сайті бюджету громадської участі м.Маріуполь https://pb.mariupolrada.gov.ua, або у Центрі надання адміністративних послуг, заповнивши паперовий бланк.

Паперовий варіант бланку для глосування можна отримати: роздрукувавши його із інтернет сторінки сайті бюджету громадської участі м.Маріуполь або у Центрах надання адміністративних послуг.

У розділі «Переглянути проекти» на сайті Бюджету участі https://pb.mariupolrada.gov.ua/projects  на даний момент існує 124 проекти. Всі вони розділені за категоріями:

-охорона навколишнього середовища

-спорт

-охорона здоров'я

-безпека та громадський порядок

-соціальний захист

-дорожнє господарство

-благоустрій міста

-освіта

-туризм

-культура

-вуличне освітлення

-інше

1) Вам потрібно вибрати 1 найбільш вартий проект серед малих проектів і 1 - серед великих проектів. Щоб полегшити собі завдання, можна скористатися фільтрами по статусу, типу, категорії, району та бюджету. Якщо ви вже знаєте назву або номер своїх улюблених проектів, введіть цю інформацію в рядку пошуку.


 

2) Потім потрібно зареєструватися на порталі. Для цього натисніть кнопку «Проголосувати» або «Вхід».


 

Якщо ви вже зареєстровані в системі, увійдіть за допомогою логіна (телефону або номера паспорта) та пароля від «Громадського проекту».

                 

Зареєструватися в системі можливо через додаток партнерів або за допомогою електронного цифрового підпису. Щоб зареєструватися, виберіть один із способів.

1. У вікні авторизуйтесь за допомогою Bank ID для клієнтів Ощадбанку, РАДАБАНКУ, KredoBank, Мотор-Банку, Банку ВОСТОК, IdeaBank, Monobank, ПУМБу .

НБУ Bank ID - спосіб верифікації громадян через українські банки для отримання адмінпослуг через Інтернет. В даному випадку зареєструватися зможуть клієнти Ощадбанку. Увійшовши в систему через номер своєї банківської картки, банк автоматично відправить сайту ваші дані, а саме прізвище, ім'я та по батькові, стать і дату народження, ідентифікаційний номер, адреса реєстрації, номер телефону, e-mail адресу, скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду.


2. У вікні авторизуйтесь за допомогою Bank ID Приват банку, банку «ПІВДЕННИЙ», А-банку, КОНКОРД банку, monobank або електронного цифрового підпису.


Приват Bank ID - за такою ж схемою, як і в попередньому випадку. Вам не варто боятися вводити свій номер карти, адже сайт є державним і перевіреним. Після того, як ви ввели номер карти або логін і пароль в Приват24, вам прийде смс-повідомлення з кодом підтвердження. Введіть його і на цьому процес реєстрації завершено, а займе він не більше п'яти хвилин.

Електронної цифровий підпис - такий вид реєстрації передбачає реквізит електронного документа, отриманий в результаті перетворення інформації з використанням вашого підпису. Але радимо вам використовувати перші два способи - вони простіше.

3. Виконуйте інструкції.

Після реєстрації система повертає користувача на сторінку обраного проекту. Тепер потрібно натиснути кнопку «Проголосувати», що з'явилася. Важливо пам'ятати, що віддати свій голос можна тільки за 1 великий проект і за 1 малий проект. Якщо щось пішло не так, і зареєструватися не вдалося, потрібно написати в службу підтримки на сторінці за посиланням https://pb.mariupolrada.gov.ua/contacts.

Тепер натиснувши на кнопку «Проголосувати» у розділі «Переглянути проекти» для вас відкривається детальний опис проекту з фотографіями, детальним описом, бюджетом та іншою інформацією. Справа висвічується віконце, в якому ви можете проголосувати за даний проект, також там видно, скільки ще голосів у вас залишилося.

Як бачите, процедура не складна, але досить важлива для міста.

Приєднуйтесь до голосування!