• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Голосування за представників громадських організацій для включення до складу Експертної ради за програмою «Бюджет громадської участі»

Запрошуємо взяти участь у голосуванні за представників громадських об’єднань для включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно з програмою «Бюджет громадської участі».

У рамках реалізації програми «Бюджет громадської участі» як складової частини громадського бюджету міста Маріуполя, пропонуємо визначити кандидатів на включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно частини І «Бюджет громадської участі» рішення міської ради від 25.09.2019 р. №7/45-4406 «Про внесення змін до рішення Маріупольської міської ради від 28.02.2018 №7/28-2437 «Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Маріуполя».
Основними завданнями Експертної ради є:
- здійснення діяльності щодо загальної організації та супроводження громадських ініціатив (бюджету участі) до формування рейтингу проектів. 
- підрахунок голосів, відданих за проекти громадського бюджету;
- сприяння у забезпеченні інформаційної та організаційної підтримки авторів проектів;
- розгляд спірних ситуацій, що виникають у процесі реалізації громадського бюджету при розгляді проектів за зверненнями авторів проектів (або власної ініціативи);
- сприяння у проведенні експертизи проектів перед винесенням на голосування;
- здійснення інших завдань, що сприятимуть реалізації громадського бюджету.
​Онлайн голосування триватиме з 25.06.2020 по 01.07.2020. За результатами голосування буде визначено трьох переможців, що набрали найбільшу кількість голосів, для включення до складу Експертної ради.
      Кандидати:
1.     Сухомлинова Інна Олегівна
2.     Колесніков Владислав Сергійович
3.     Чичера Дмитро Володимирович
4.     Головко Яна Олексіївна

Голосування доступне за посиланням: ГОЛОСУВАТИ