• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Результати голосування за представників громадських об’єднань для включення до складу Експертної ради у 2020 р.

Результати голосування за представників громадських об’єднань для включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно з програмою «Бюджет громадської участі»

У рамках реалізації програми «Бюджет громадської участі» як складової частини громадського бюджету міста Маріуполя, визначено трьох представників від громадських організацій для включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно частини І «Бюджет громадської участі» рішення міської ради від 25.09.2019 р. №7/45-4406 «Про внесення змін до рішення Маріупольської міської ради від 28.02.2018 №7/28-2437 «Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Маріуполя»:
 
1. Чичера Дмитро Володимирович (НГО «Маріупольська асоціація підприємців», ГО «Центр громадських ініціатив «Східна Брама») – 1031 голос.
2. Головко Яна Олексіївна  (ГО «Самоорганізація Маріуполя») – 519 голосів.
3. Колесніков Владислав Сергійович (ГО «АСОЦІАЦІЯ АВТОСПОРТУ ПРИАЗОВ’Я», ГО «РАДА ГОЛІВ ОСББ М.МАРІУПОЛЯ») – 259 голосів.
 
Основними завданнями Експертної ради є:
- здійснення діяльності щодо загальної організації та супроводження громадських ініціатив (бюджету участі) до формування рейтингу проектів. 
- підрахунок голосів, відданих за проекти громадського бюджету;
- сприяння у забезпеченні інформаційної та організаційної підтримки авторів проектів;
- розгляд спірних ситуацій, що виникають у процесі реалізації громадського бюджету при розгляді проектів за зверненнями авторів проектів (або власної ініціативи);
- сприяння у проведенні експертизи проектів перед винесенням на голосування;
- здійснення інших завдань, що сприятимуть реалізації громадського бюджету.